Дякую!


Ваша заявка прийнята.

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

+38(095) 402-44-62

+38(098) 044-96-60

Про компанію

Про компанію

Компанія «Пошук» – була заснована у 2010 році та є лідируючою агенцією нерухомості міста Полтава

 

АН «Пошук» надає клієнтам повний спектр професійних ріелторських послуг.

 

Будучи універсальним оператором на ринку нерухомості, компанія «Пошук» володіє сьогодні найбільшою базою даних об’єктів нерухомості в Полтаві, яка щодня поповнюється. 
Практично необмежений вибір варіантів дозволяє нам запропонувати кожному нашому клієнту оптимальне для нього рішення щодо купівлі, продажу чи оренди житла чи комерційної нерухомості. 
Крім власної бази даних, АН «Пошук» надає своїм клієнтам також ексклюзивний фотокаталог об’єктів нерухомості, що дозволяє самостійно оцінити безліч можливих варіантів купівлі та оренди елітних апартаментів, престижної або недорогої трикімнатної, двокімнатної та однокімнатної квартири або бюджетної «гостинки»; заміського будинку, котеджу, дачі або земельної ділянки, а також офісів, магазинів, кафе, виробничих, складських та інших нежитлових приміщень. 
Багаторічний досвід успішної роботи на ринку, стабільно висока якість та надійність наших послуг, професіоналізм співробітників та сприяння клієнтам у вирішенні повного комплексу питань, що супроводжують операції з нерухомістю, закріпили за агентством «Пошук» статус надійного партнера найбільших українських та іноземних компаній, безлічі організацій та приватних осіб.

 

Наша команда

 

Сьогодні колектив АН «Пошук» – це згуртована команда професіоналів та однодумців, в якій відданість спільній справі поєднується з індивідуальним прагненням до самореалізації, що є джерелом динамічного розвитку всієї компанії.

 

Кодекс ділової етики

 

Усі фахівці компанії «Пошук» керуються у своїй роботі Кодексом ділової етики, який формулює ключові цінності, принципи, ділові норми та правила, прийняті у нашому колективі.:

  • Взаємна повага, довіра та підтримка;
  • Орієнтація на клієнта;
  • Командна робота та націленість на загальний результат;
  • Постійне навчання та розвиток;
  • Оцінка за особистим результатом;
  • Дотримання єдиних корпоративних стандартів.

 

 

Замовити безкоштовну консультацію